Мово моя рідна, українська мово,
Солов’їна пісня, неньки колискова…
Ніжна і ласкава, сонячна й чарівна,
Ти звучиш повсюди, мово моя рідна.
Уже стало доброю традицією у листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Нестора Літописця. Відрадно, що предметний тиждень, присвячений Дню української писемності та мови, у нашій школі вже став традиційним. І кожного року він відбувається якось особливо, урочисто. "Наше диво калинове-українська рідна мова" -таку назву мав усний журнал, яким розпочався тиждень української писемності та мови.
Усеукраїнський радіодиктант національної єдності — традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові.
У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу.
Учні та педагогічний колектив нашої школи також цьогоріч писали диктант, що лунав на Радіо Культура.
10 листопада у школі відбувся конкурс декламаторів поезій про мову "Одна вона у нас така – уся співуча і дзвінка" до Дня української писемності та мови.
Метою заходу було поглибити знання учнів про День української писемності та мови, розвивати усне мовлення школярів, пам’ять, навички виразного читання поетичних творів; збагачувати словниковий запас; сприяти розвитку декламаторських здібностей; виховувати в учнів етичні та естетичні смаки, любов до слова, рідної мови, народу, країни; прищеплювати інтерес до результатів власної праці.
В майстерності художнього читання поетичних творів змагалися учні 1-4 класів.
Наші талановиті діти:
Ковалишен Захар
Білюга Вікторія
Вакарчук Даніл
Косарєва Анастасія, Пікіняр Денис Осадчий Тімур, Архірєєв Лука, Мазуренко Артур, Пікіняр Анастасія, Мастєрова Анастасія, Саїнчук Святослав,Рубанська Оксана, Косарєва Юлія,Чоботар Ірина, Архірєєва Олександра,Захарова Світлана, Бензилюк Вікторія.
12 листопада у нашій школі відбувся квест "Коронація слова" .
Команди "Перлина України" та "Серце України" вкотре довели, що знання мови наших учнів на високому рівні! Учасники із задоволенням розгадували загадки, анаграми, згадували історію мови та її походження.
Мета проведення заходу: повторити і закріпити знання учнів з української мови, літератури, збагачувати словниковий запас; розвивати логічне та образне мислення, пам'ять, увагу, спостережливість, кмітливість; виховувати культуру мовлення, любов до української мови, повагу до народної мудрості, почуття колективізму, згуртованості, відповідальності за спільну справу, пробудити почуття національної свідомості.
Немає коментарів:
Дописати коментар