Шукати в цьому блозі

Тематичні заходи

2023-2024 навчальний рік

Щороку 24 березня відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Ця дата обрана не випадково, адже в цей день у 1882 році Роберт Кох оголосив про виявлення бактерії, що спричиняє захворювання. Відтоді було відкрито шлях до діагностики та лікування від туберкульозу.

Туберкульоз залишається одним із найбільш смертоносних інфекційних вбивць у світі. За даними ВООЗ щодня близько 4 000 людей втрачають життя від туберкульозу і 28 000 людей хворіють на ТБ. 

У світу не вистачає часу, щоб діяти згідно з зобов’язаннями щодо подолання туберкульозу, взятими світовими лідерами. Це особливо критично в контексті пандемії COVID-19, яка піддає ризику прогрес боротьби з туберкульозом та забезпечення рівного доступу до профілактики та догляду.  

З метою поширення обізнаності молоді щодо запобігання захворюванню на туберкульоз серед учнів 8-9 класів нашого ліцею було проведено написання тематичних диктантів.



Міжнародний день щастя святкують щороку 20 березня. Організація Об'єднаних Націй запровадила його, щоб підкреслити велике значення щастя в житті кожної людини. Такий день нагадує нам, що ми в змозі легко покращити настрій собі і оточуючим, і для цього не потрібно багато зусиль...



Сьогодні , 14 березня ми вшановуємо величезний подвиг добровольців.

Вітаємо українських добровольців! Слава українським героям! Нехай вдома на вас завжди чекають і обов'язково дочекаються. Ви наша гордість і честь! Нехай скоріше настане мир і безпека в Україні! Нехай ваші руки тримають руки коханих, а не зброю! І нехай на небі над вашою головою не буде ні хмаринки!

Ми маємо обовязково Перемогти і присвятити цю Перемогу насамперед усім тим, кого вже немає поруч.

Честь і шана вам, Герої-добровольці!

Пишаймося кожним і кожною!

Перемога за нами!


 

Сьогодні, 9 березня, Україна відзначає 210 років від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка - видатного митця, життя і творчість якого надихають український народ до боротьби за правду і свободу. З нагоди цієї річниці в КЗ "Рудницький ліцей" пройшли заходи, присвячені славетному Кобзарю, які мали за мету висвітлити невідомі сторони з біографії поета та по - новому поглянути на його творчість: у 5 - 7 класах квест - вікторини "У пошуках заповідей Шевченка", поетичне коло "Слово Кобзаря"; у 8 - 9 класах літературний екскурс "Шевченко - пророк національного відродження".

Учні 8 класу познайомилися з творчістю Шевченка-художника та дізналися багато цікавих фактів. А учні 2-8 класів прийняли участь у виставці ілюстрацій до творів Великого Кобзаря.

До Дня народження Т. Г. Шевченка бібліотека організувала поетичні читання, під час яких діти поринули у безмежний світ Шевченкової поезії.


 

730 днів болю і незламності...

Цей день назавжди вкарбувався в нашу пам'ять як день болю, втрат, але й день незламності та єднання українського народу. Ми стали свідками неймовірного героїзму наших захисників, які ціною власного життя стримують ворога та боронять рідну землю...

Віримо в ЗСУ...

Віримо в УКРАЇНУ...

Віримо в ПЕРЕМОГУ...



21 лютого уся світова громадськість святкувала Міжнародний день рідної мови! Наша країна - у лавах перших! Учні та вчителі Рудницького ліцею, віддавши шану рідному слову, відчувши серцем його значущість у житті, взяли участь у флешмобі "Я подолаю тебе, враже





Коли добро стикається зі злом, добро завжди перемагає… Проте, кожна перемога має свою ціну…

107 людських життів – такою була ціна боротьби за нашу гідність. Їхня жертва – це щось більше ніж боротьба, навіть більше ніж ненависть, адже це любов. Любов до своєї Батьківщини та СВОБОДИ, любов до НЕЗАЛЕЖНОСТІ та блакитного українського неба, яке в нас вже котре століття намагаються вкрасти.

І навіть сьогодні – нам, українцям, доводиться виборювати своє право на свободу, на гідність, своє право на визнання своєї культурної спадщини та національних традицій.

Але ми вистоїмо і обов’язково виборемо своє майбутнє заради всіх , хто вже поклав своє життя на вівтар цієї боротьби.

Герої не вмирають, доки пам’ять про них жива. Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв «Небесної Сотні» у наших серцях...

Слава Україні! Героям Слава!






Сьогодні ми відзначаємо день, коли мільйони сердець об'єднуються в єдність нації. ..

Єднаймося бо воля в цих серцях,

Хай знають скрізь ми нація єдина,

Давно обрали вже свій шлях,

Це вільна незалежна Україна!!!!!

Слава Україні! Героям Слава!!



Щороку 29 січня в Україні відзначають День вшанування пам’яті Героїв Крут. Відповідний указ президента був підписаний 15 січня 2007 року.

Битва під Крутами – символ стійкості, незламності українського духу, один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова історична подія.

Історик Андрій Любарець писав: «29 січня 1918-го року – була перемога. Перемога добра над злом. Перемога українського духу над азіатським дикунством і небуттям. Ті відважні молоді хлопці приклад для нас. Вони – символ віри, жертовності в ім’я нашої правди – вічної і святої ідеї Нації. Їх звитяга має надихати нас на нові звершення і додавати сил в сьогоднішній боротьбі за Велику Україну».

Вони не перемогли тоді, але і не зазнали поразки, бо не дали знищити, а змінили українців. Завдяки їм Україна з’явилася на мапі світу, завдяки їм Україна є зараз і буде завжди.

І тому героїчне «Слава Україні! Героям Слава!» сьогодні звучить із вуст кожного патріота, із вуст кожного, хто нині захищає нашу Свободу і Незалежність.


 

#ДеньСоборності

...Ми з вами – це одне єдине,
Ми – це родина: ти і я.

Дві сторони у України,
Та Україна в нас одна.



 #БезпекаДорожньогоРуху

На перерві час не гаємо - правила дорожнього руху вивчаємо;)



ДОКИ ПАМЯТАЄМО, ДОТИ ЖИТИМЕМО

25 листопада в Україні відзначають День пам'яті жертв Голодоморів та 90-ті роковини Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять мільйонів українців, які загинули під час Голодомору, спричиненого нелюдською та злочинною політикою радянської влади.

Вічна память жертвам голодоморів!

Хто не пам'ятає минулого, той не має майбутнього...





 


2021-2022  навчальний рік

Звіт про місячник цивільного захисту



        Звіт про проведення місячника ЦЗ



      9 листопада проводяться різноманітні заходи, присвячені темі мови та писемності. З нагоди цього свята відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цю унікальну акцію започатковано у 2000-му році.
      Тож уже не перший  рік радіодиктант національної єдності  збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов  та пошану до рідної мови. Приєдналися до цьогорічного диктанту учні та вчителі нашої школи. 
      Проведення подібних заходів дозволяє  не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку та збагачення.











2018-2019 н.р.



Запобігти, попередити, врятувати!
Під таким гаслом минув місячник ЦЗ (цивільного захисту) у  ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Рудниця. З 17.09 по 17.10.2018  у школі було проведено тематичні виховні заходи, конкурси, вікторини, бесіди. Організована виставка дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, виставку з демонстрацією сучасних приладів радіаційної та хімічної розвідки, засобів індивідуального захисту, медичного обладнання. Відповідально та сумлінно поставилися до виконання своїх обов’язків  Саїнчук М.С., Злагоднюк Н.Ф.,  Пашковська Л.А., Васалатій В.І. та класні керівники під керівництвом директора школи Громового В.Г.
11 жовтня на території школи було відпрацьовано дії учнів,вчителів та обслуговуючого персоналу відповідно до варіантів можливої обстановки у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Працівники пожежно-рятувальної частини Піщанського району продемонстрували дії рятувальників під час гасіння пожежі та порятунку потерпілих. Учні та колектив школи із захватом спостерігали за їхніми діями. Шквалом оплесків зустріли діти пожежника, який, ризикуючи власним життям, врятував Ведмедя (м’яку іграшку ) з «лап вогню».  А яким був захват і здивування дітей, коли вони власноруч спробували роботу пожежного рукава (гнучкого трубопроводу) і приміряли спецформу!  Навіть посидіти у справжньому пожежному автомобілі їм вдалося! І скажемо вам по-секрету, дехто нам натякнув, що хоче у майбутньому обрати професію рятувальника. Отже, можемо з впевненістю сказати, що працівники ДПРЧ показали високий майстер-клас на навчаннях.
Колектив  та учні ЗОШ І-ІІІ ступенів  смт Рудниця  щиро вдячні 27 ДПРЧ за отримані теоретичні та практичні навички поводження під час надзвичайних ситуацій. Велика шана та земний уклін нашим рятівникам!

 (15-19.10.2018)
Вечір  для старшокласників

              


       З метою ціннісного ставлення до літератури, книги у  ЗОШ  І-ІІІ ступенів  смт Рудниця з   11.02. по 15.02.2019   проходив тиждень зарубіжної літератури, який проводила вчитель зарубіжної літератури Пашковська Л.А. Протягом тижня учні мали можливість ближче доторкнутися до шедеврів зарубіжної літератури: вони приймали участь у різних заходах та конкурсах, демонстрували творчі здібності та ерудицію. Тематика днів предметного тижня була цікавою та різноманітною. До участі у тематичних днях були залучені учні 2-11 класів.
        В рамках тижня зарубіжної літератури було проведено :
Понеділок
1.     Оголошення тижня та заходів , які будуть проводитися.
2.     Виставка ілюстрацій до творів зарубіжної літератури.
Вівторок
1.     Цікаві бувальщини та пригоди з життя видатних письменників.
2.     Вікторина для 5 класу «У світі казок».
Середа
1.     Літературна гра  для  6-7  класів  «Казка вчить як на світі жить».
Четвер
1.     Інтелектуальні змагання «Ми любимо зарубіжну літературу»  ( 8 – 10 класи ).
2.     Виставка «Найвідоміші закохані пари».
П’ятниця
1.     Виставка малюнків «Букет улюбленому письменнику» ( 1-4 класи ).
2.     Вечір для старшокласників «В гостях у зарубіжної літератури» 7-11 класи.
       Слід зазначити, що учні дуже активно готувались до участі в заходах предметного тижня.
        Такі заходи створюють ауру доброти і любові, виховують найкращі людські риси.
       Загалом Тиждень зарубіжної літератури був цікавим та пізнавальним. Варто зазначити, що завдяки таким заходам школярі починають краще готуватися до уроків, активніше беруть участь у літературних бесідах, більше і, головне, якісніше читають, цікавляться новинками зарубіжної літератури. А вчителі відчувають радість творчості, професійного зростання й духовної реалізації.










ДЕНЬ  РІДНОЇ  МОВИ

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ .
21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина . 



Всесвітній День води


Всесвітній День води

21-22 березня 2019 року в школі відбулися  виховні заходи, присвячені Всесвітньому дню води, які були проведені з метою привернення уваги до проблем, пов`язаних з водним фактором у світі, нагадати про надзвичайну важливість води


На класних годинах учнями була підготовлена інформація щодо наслідків потрапляння небезпечних речовин до водойм та про необхідність шанобливого ставлення до води. Школярі ознайомилися з сучасним станом водних артерій на планеті та дізналися правила економії води в побуті. До Всесвітнього Дня води відбулися  конкурс  малюнків та виставка  тематичної  літератури  на  відповідну  тематику.


       З 18 по 22 березня у ЗОШ І – ІІІ ст. смт Рудниця  проходив тиждень математики для учнів 5-11класів.
       



   До участі в тижні математики намагалися залучити усіх учнів школи. Щоб цього досягти, крім загальних заходів, проводились тематичні ігри та конкурси в кожному класі.
       
   Перший день тижня розпочався із оголошення плану проведення тижня і проведення  конкурсів малюнків із чисел, конкурс математичних кросвордів. Також на шостому уроці для учнів 5 класу проводився «Математичний іподром»,  у якому перемогу отримала учениця цього класу Кузнєцова Анна.
     
  У вівторок учні 6-7 класів брали участь у математичному турнірі «Змаганя розумів». Члени двох команд, що брали в ньому участь, плідно попрацювали , відгадуючи математичні загадки та розв’язуючи цікаві задачі. Найактивнішими учасниками були Головата М., Дарчук С., Вербецька Д., Кушнір К., Кохан А, Кожушков К.,                                                        Ковалишин Д.
   У середу відбулася виставка «Математична творчість учнів», у якій учні змогли  продемонструвати свої таланти у оголошених вище конкурсах.   А після уроків  проводилась математична гра для учнів 8-9 класів «Золоті монети» . Обидві команди однаково активно виконували завдання і відповідали на запитання вікторини. У цьому конкурсі перемогла дружба!
      
     У четвер був проведений математичний квест «У пошуках скарбів». Активну участь взяли учні 5-9 класів.  Найактивнішими стали учні 8 класу, які здобули перемогу у цьому конкурсі.
  У п’ятницю була проведена інтелектуально-пізнавальна гра «LG «Еврика» - «Математик – 2019».У цій грі здобула перемогу учениця 10 класу Галянт В.  В цей же день було підбито підсумки тижня математики та проведено вечір математики  для старшокласників.

  
 Участь у різноманітних конкурсах сприяє розвитку математичної культури та грамотності учнів, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищує інтелектуальний рівень,  формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках математики.


З 15 по 19 квітня 2019 року у школі пройшов тиждень фізики

Мета: підвищити інтерес до вивчення предмета, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.
 Протягом тижня в доступній  ігровій формі проводилися заходи з фізики.
16 квітня старшокласниками для всіх школярів школи було проведено багато цікавих дослідів, а саме: дослід на закон інерції, дослід з хустинкою, що не горить, нагрівання води в паперовій склянці, утримання води у склянці атмосферним тиском, досліди «3 склянки і 1 аркуш паперу, «Чарівне яйце», «Сухим із води», «Кулька в графині» та ін.




17 квітня    учні 7-11 класів  продемонстрували свої знання  з фізики на брейн-ринзі.




 18 квітня діти  виготовляли лепбуки  на тему «Фізика».




 19 квітня    було проведено  фізичний квест з використанням QR-коду.









   23 квітня 2019 року в школі пройшов день Цивільного захисту, в рамках якого було проведено ряд запланованих заходів, направлених на відпрацювання правил поведінки в умовах надзвичайної ситуації.
1.              З учнями  2-4 класів проведено:
-            вікторину «Щоб з радістю зростати, лиха  слід не допускати; «Як уникнути небезпеки»;
-          відпрацьовувались дії за сигналами оповіщення в разі виникнення  надзвичайних ситуацій;
-          рольові ігри з основ здоровя, змагання,до програми  яких включені по декілька вправ, тренувань.
2.      З учнями 5-9 класів:
-          проведено конкурс на кращий малюнок: «Вогонь-ворог, вогонь-друг»;
-          проведено бесіди: «Стихійні лиха. Техногенні  катастрофи»;
-          проведено вікторину «Бути обізнаним – бути захищеним» (5 кл.), «Багато знати – вміло діяти» (9 кл.);
-          вікторина «Як стати супер-героєм» (6-7 кл.);
-          проведено змагання, естафета з орієнтування в надзвичайних ситуаціях «Вчимося жити в безпеці»;
-          відкрита класна година «Дзвони Чорнобиля»;
-          бесіда « Цивільний захист. Дії населення під час надзвичайних ситуацій» (8 кл.).
3.      З учнями 9-11 класів:
-          проведено вікторину «Як уникнути небезпеки?» (9 кл.);
-          проведено брейн-ринг;
-          проведено змагання санітарних постів;
-          виставка наочного матеріалу «Порядок дій при НС»;
-          виховна годинна «Радіація»  .                                    
       Якісна організація та проведення навчань з ЦЗ стала гарантією збереження життя та здоров’я учнів у надзвичайних ситуаціях.










 з 17 вересня по 17 жовтня 2019 року  в школі  проводився
«Місячник Цивільного захисту»,
Метою та завданнями « Місячника ЦЗ» були:
-проведення різних форм просвітницько-профілактичної роботи серед учасників навчально-виховного процесу;
-роз’яснення основних понять про надзвичайні ситуації, оповіщення про надзвичайну ситуацію;
-вдосконалення учнями та персоналом школи теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій;
-формування і розвиток в учнів, працівників високих морально-психологічних якостей; розуміння цінності власного життя та здоров’я, основ здорового способу життя;
-виконання законодавчих актів з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.
В рамках місячника в школі діяла виставка тематичних навчальних проектів з ЦЗ, засобів захисту у випадку надзвичайних ситуацій.Проведені години спілкування на теми: «Запобігти,врятувати,допомогти», «Життя –найвища цінність», «Дії населення в надзвичайних ситуаціях», «Дії при пожежі» та інші. Сюжетно-рольова гра «Як лисенятко себе рятувало».
З метою відпрацювання екстреної евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації, учні за тривожним сигналом покинули школу,а на стадіоні вчителі здали рапорт директору школи.








Вся наша гідність – у здатності мислити. Тільки думка підносить нас, а не простір і час, в яких ми – ніщо. Намагаймося ж мислити достойно, в                                                                      цьому – основа моральності
                                                                          Паскаль Блез

Протягом 11-18 листопада в школі пройшов                           ТИЖДЕНЬ   ПСИХОЛОГІЇ 

Світ  психології  надзвичайно цікавий. Тому заглянути  в  нього  глибше було  запропоновано учням нашої школи. 

                                 Відкриття  тижня  психології 

  • Відбулась лінійка, присвячена відкриттю Тижня психології, де учні і класні керівники ознайомились із планом проведення тижня психології, отримали певні завдання. 
  • Психологічна  гра "Скринька  мудрих порад"

  • Інформаційна  галерея "Психологія - це цікаво..."


  • Акція "Афоризм"
  • На початку тижня перед уроками на дверях кожного кабінету школи були розміщені повчальні афоризми про життя, школу, навчання, дружбу. 



  • Заняття  з  учнями  2  класу "Намалюю щастя"


       Гра  "Пожирач  неприємностей"




Виставка  малюнків 1-4 класи "Щастя - це..."



               Тренінгове  заняття з класними керівниками на тему:                      "Роль вчителя у профілактиці      шкільного  булінгу"




 Відеотренінги для  учнів  4-6  класів   (показ  короткометражних  мультфільмів)




                       Година  психолога у  7  класі "Наш  дім"


                                            Афоризм  мого  життя                                        (крилаті  вислови, які  подобаються  вчителям  школи)


      Паркан  відвертості   "V  school"

 У цій грі були задіяні учні середніх та старших класів, і вони мали змогу відобразити на папері всі свої наболілі та хвилюючі в даний момент думки


                        Виступ  на  батьківських  зборах (8 клас)
    "Психологічні і вікові особливості  підлітка. Від  чого  вони  залежать?"





                         Проведення флешмобу  ученицями 8 та 10 кл. 
Дарчук  Світланою та Крикливою Мар'яною  для учнів   початкових  класів  

                              Створення  та  презентація колажів                                    "Мій  світ  зі  знаком  +  і  знаком  - "






    Також для учнів 5- 11 класів відбулася гра «Слідопит», де вони отримали багато цікавої інформації про школу, вчителів та учнів.  А також для учнів початкових класів відбулася казкотерапія, релаксаційні вправи та розвиваючі ігри. 

     Наприкінці  Тижня  були підведені підсумки тижня психології на лінійці.
Найактивніші учасники та переможці конкурсів були нагороджені грамотами.
Необхідність проведення тижня психології очевидна. Предметний тиждень надає  можливість познайомити школярів з наукою, що допомагає їм вивчити  й зрозуміти внутрішній світ, що виникає в процесі взаємодії людини з навколишнім зовнішнім світом.

     Проведення тижня психології має велике значення для підвищення психологічної культури, розуміння самого себе як особистості, усвідомлення свого місця серед людей, формування навичок рефлексії, навичок конструктивної взаємодії з навколишніми, розвиває комунікативні здібності, упевненість у своїх діях, виховує культуру поведінки.

З 18 по 22  листопада  
     в  школі  пройшов          Тиждень української мови та літератури

Предметний тиждень у школі – це завжди святковий настрій, очікування чогось незвичайного, але, звичайно, і нелегка праця. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить цікава і насичена. На загальношкільній лінійці урочисто оголосили про відкриття Тижня української мови та літератури, ознайомили з основними заходами, закликали брати активну участь як учнів, так і вчителів . Протягом Тижня відбулись найрізноманітніші заходи. Це і конкурси, і змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, класні години тощо. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси української мови, вшанувати пам’ять видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. 

     Упродовж тижня було проведено заходи:


1. Урочисте відкриття тижня

2.             Конкурс читців – декламаторів (1-11кл.)



        3.      Конкурс стінгазет про мову (5-11 кл.)









1. Конкурс «Казку складаю сам»(1-6 кл.)
2.Конкурс малюнків «В гостях у казки»

3.             Гра « Заглядає в шибку казка з добрими очима …»




1.             Виставка кращих зошитів з                        української  мови та літератури 

                      (1-9 класи)


2.             Урок позакласного читання „ Зустріч у літературному салоні. Жінка з легенди ”. (9 клас).
3.              Години спілкування    «Мова рідна – найдорожчий скарб нації»

1.             День вишиванки в школі




2.             Виставка « Вишитий рушник на щастя ,на долю»

3.             Конкурсно – розважальна гра « Знавці української мови» (3-4 класи)

1.             Квест « Літературно – мовна подорож»                                             (5-7 класи)



2.             Вечір для старшокласників « Інтелектуальна гра –конкурс
                               «Хто зверху» (8-11 класи)



             3.       Підбиття підсумків тижня української мови і літератури.

Тиждень української мови та літератури запам'ятався  всім  учасникам  навчально-виховного процесу своєю  насиченістю, різноманітністю та цікавістю.Бережіть  рідну  мову!

Дата проведення: 25 листопада-29 листопада 2019 року


  1. 25 листопада- понеділок 
Лінійка.  Усний журнал «Не згасни, свічко пам'яті»
                                                
  1. 26 листопада - вівторок
Інтелектуальна гра для учнів 9-го класу

3.                3.         27 листопада - середа

Інтелектуальна гра "ЗНАЙКА" для учнів 6-го класу

4.            4. 28 листопада – четвер

ВІКТОРИНА З ІСТОРІЇ СЕРЕДНІХ ВІКІВ   для учнів 7 класу
                
5.                 5.29листопада-п’ятниця 

Лінійка  підсумки Тижня історії.
Бліц-турнір "Державні символи України" (5-11 класи)
















Немає коментарів:

Дописати коментар

  #ворогамКришка #благодійнийФондОвес Сьогодні спільними зусиллями ми здійснили першу поставку пластикових кришечок у межах Всеукраїнськ...