Шукати в цьому блозі

Методична робота



2023-2024 н.р.

Методичну роботу координує 
заступник директора з навчально-виховної роботи КРОЧА Л.І.
Методична робота в ліцеї спрямована на реалізацію науково-методичної теми

"Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес та управлінську діяльність ліцею"

2022-2023 н.р.

Методичну роботу координує 
заступник директора з навчально-виховної роботи Кроча Л.І.
Методична робота в школі спрямована на реалізацію науково-методичної теми

"Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес та управлінську діяльність ліцею"




2021-2022 навчальний рік

Методичну роботу координує 
заступник директора з навчально-виховної роботи Кроча Л.І.
Методична робота в школі спрямована на реалізацію науково-методичної теми

"Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес та управлінську діяльність школи"


            Методична рада


           
            Протокол 1    
            Протокол 2  
            Протокол 3     
            Протокол 4   
            Протокол 5  
            Протокол 6
   
   
2020-2021 навчальний рік
Методичну роботу координує 
заступник директора з навчально-виховної роботи Стецюк С.А.

    Наше сьогодення зумовлює необхідність переосмислення освітньої діяльності. Процес інформатизації суспільства вимагає постійного підвищення професійного рівня, як окремої людини, так і колективу, спонукає кожного до оволодіння засобами інформаційних і комунікаційних технологій, нової підготовки випускника, нового змісту та якості освіти. Тому методична робота школи спрямована на реалізацію науково-методичної теми:

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес та управлінську діяльність школи»


Методична робота в школі


Положення про методичне об'єднання


Текстовий звіт про методичну роботу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Рудниця за 2019-2020 н.р.


План методичної роботи на 2020-2021 навчальний рік


Методична рада школи


План засідань методичної ради 
1 засідання

               2 засідання
               3 засідання
               4 засідання
              5 засідання
               

    З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Рудниця щороку проходить атестація вчителів. Детальніше...


Перспективний план-графік атестації педпрацівників на 2021-2025 н.р. Детальніше...


Список педагогічних працівників,які проходитимуть атестацію у 2020-2021 н.р. Список членів атестаційної комісії. Детальніше...


Тема самоосвіти, над якою працює учитель в міжатестаційний період. Детальніше...


Результати атестації педпрацівників у 2020 році

     Реформування системи освіти в Україні призвели до суттєвих змін в її структурі, змісті, організації, формах і методах навчання, що викликало актуальність оновлення системи післядипломної освіти як складової, органічної частини системи безперервної освіти педагогів. Детальніше про курсову підготовку вчителів...


Тематичні та авторські курси (30 год.)


План-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти області на 2021 рік




                         2019-2020 навчальний рік


ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ШКОЛИ 
У 2019-2020 н.р.:




         Районне  метод об'єднання  вчителів фізики   

    У лютому 2020 року у нашій школі  відбувся районний семінар вчителів фізики, на якому були присутні голова районного метод об'єднання вчителів фізики-Скригонюк С.А. та вчителі фізики району.

     Урок фізики проводила Стецюк С.А., вчитель  вищої кваліфікаційної  категорії. Тема уроку – «Прямолінійний рівноприскорений рух». На уроці учні пригадали поняття рівноприскореного прямолінійного руху, його характеристики: переміщення, прискорення та швидкість. Урок проведено відповідно до сучасних вимог. Вчителька вдало підібрала методи та прийоми роботи на уроці. Застосувала інтерактивні методи навчання , такі як: асоціативний кущ, «мікрофон», «ключові слова», рефлексія. Використала сучасні інтернет-ресурси, а саме: тема уроку була зашифровано  у QR-коді, учні виконували вправи на сервісі  LearningApps,  розгадували  кросенс- асоціативну головоломку нового покоління, розв’язували тестові завдання на сайті «Всеосвіта» в режимі реального часу. Виконуючи  завдання, учні проявили вміння аналізувати, обґрунтовувати та міркувати, навички спілкування в групі, в парах, логічне мислення, інтуїцію, уважність, винахідливість, кмітливість, уяву – ті якості, без яких неможливо розв’язувати  і легкі, і складні задачі з фізики.

   Учасники районного методичного об'єднання мали змогу познайомитися з формами і методами взаємодіючого, проблемного навчання, цікавими формами побудови структури уроку.

    Підбиваючи підсумки семінару, учасники відзначили необхідність використання інноваційних технологій на уроках фізики, адже такі уроки виробляють у школярів вміння ухвалювати спільні рішення, вчать спілкуватися, якісно змінюється рівень сприйняття учнями предмету. Семінар сприяв впровадженню нових методик в освітньому процесі.

 2018-2019  навчальний  рік

                     Районне  методоб'єднання  вчителів                    художньо-естетичниого  циклу предметів


                                            Мистецтво! Чарівних  звуків  ти  ріка безмежна,
                                                   Гармонія тих фарб, що з сонцем  грає джерело
                                                   Душі людської казка безсловесна
                                                   Чарує  і манить, як восени тепло

     7 листопада 2018 року в навчальному закладі  відбулося  засідання  районного методичного об'єднання   вчителів образотворчого  мистецтва  під  гаслом  «Вчимося  дивитись  і бачити,  слухати і  чути, а засвоївши – використовувати на  практиці».
    Вчителі  образотворчого  мистецтва  району,  учні, голова  районної ради Чвалюк  Д.Т., заступник  голови  районної  ради  Міщенко В.В., селищний  голова  Шигида В.М.  поринули  у світ  мистецтва ,  створений  талановитим   художником,  музикантом  та  педагогом  Васалатієм  В.І.  Вони  ще  раз  переконалися  в тому, що  саме  образотворче  мистецтво  навчає  спостерігати і пізнавати  навколишній  світ.  Надзвичайно  захопливим  був   процес  малювання  портрета з  натури.  Обдаровані  діти  мали  змогу   відчути  себе  творцями  прекрасного.  Віталій  Іванович   зумів  доторкнутися до  струн  душі  кожного  учасника.  Прийоми  та  методи, використанні  вчителем,  чітко  відобразили  певні  елементи  конструкції   Нової  української  школи.

    Присутні  мали  змогу  помилуватися  шедеврами,  створеними  пензлем  художника  Васалатія  Віталія  Івановича.




Районне  методичне об'єднання
бібліотекарів шкіл Піщанського району
                    
     13 грудня 2018 року  в  загальноосвітній  школі  І-ІІІ  ступенів смт Рудниця  відбулося  районне  методичне об'єднання  бібліотекарів  шкіл Піщанського району 
     Тема методичного  об'єднання  : «Виховання  моральних  якостей  учнів  в  умовах сучасної  школи» .
     Бібліотекарі   відвідали виховний  захід  «Подорож  крізь  час: Україна  вчора, сьогодні, завтра». Мета заходу: «Показати зв'язок  минулого з майбутнім,  як  час  змінює  життя, стає більше талановитих людей, які прославляють свою епоху, але сімейні  цінності  залишаються незмінними».   

     За  сценарієм учень  попадає у 18 століття , до знаменитої сім'ї  Кайдашів, і запрошує їх до нашої  школи, щоб  показати  як школярі  навчаються  і  відпочивають.Через  збій  у програмі  телепортації, герої  попадають у кам'яний  вік,  у казковий ліс, у майбутнє. Після  всіх пригод Кайдаші  з'являються в школі. Всі присутні   були  у захваті  від свята, від  створеної дітьми  і педагогами  позитивної атмосфери. В кінці  дійства учні школи  від щирого серця  подарували квіти, які  виготовили власноруч під керівництвом вчителя Федонюк А.Д.











                             Тиждень  української писемності та мови

   З 19.11.  по 23.11.2018 у школі було проведено тиждень «Мово моя калинова».
      Протягом тижня у школі відбулися такі заходи:
1.     Урочиста лінійка. Оголошення відкриття флешмобу «Український стиль-це модно».
2.     Класні години.
3.     Квест «Мовні шаради» для учінв 5-7 класів.
4.     Квест «Мовно-літературний вояж» для учнів 8-11 класів.
5.     Інтелектуально-розважальна гра «Хто зверху?»
6.     Діти брали участь у проведених заходах, активно підтримували один одного, допомагали.

7.     Метою всіх проведених заходів було: донести до учнів красу і багатство української мови, формувати відчуття краси рідної мови, розвивати мовленнєві здібності учнів, збагачувати словниковий запас, виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.





                           КОЛЬОРОВИЙ
Т И Ж Д Е Н Ь
П О Ч А Т К О В И Х 
К Л А С І В
21 – 25 січня 2019 р.
         
        Кожен день цього тижня був присвячений відповідному кольору і мав свій девіз. Це була захоплююча подорож у кольорову країну. Кожен день був незвичайним, він був яскравим і пізнавальним. Ми подорожували по  веселковій країні , дізнавалися таємниці кольорів, веселилися з героями мультфільмів та казок, виконували цікаві завдання та пізнавали світ  по-новому, по-кольоровому. Дослідили вплив кольору на дітей, виявили улюблені кольори учнів, ті, які їх дратують та заспокоюють. Ми малювали долоньками, обмінювалися чарівними компліментами та полум'яними сердечками, виготовляли смайлики–сонечка з посмішками,проводили «Аукціон зелених слів», малювали нашу Рудницю,провели день талантів( відбувся конкурс віршів та загадок про кольори). Розпочинали ми день з ранкових зустрічей.
       Ми цікаво,весело та пізнавально провели час!

Понеділок - день  казковий, кольоровий, веселковий




Вівторок - день полум′яних сердечок 




Середа у нас - день жовтий, теплий, сонячний, солодкий
День посмішок



            А четвер в нас  - день зелений.
              Ніжний , лісовий, приємний
               День подорожі в природу
                       Виставка малюнків «Моя Рудниця»



П'ятниця-день талантів

2017-2018  навчальний  рік

                 Районне  методоб'єднання  вчителів  4-х  класів

       У вересні 2017 року Верховна Рада прийняла Закон про освіту, який докорінно змінює підхід до навчання і виховання підростаючого покоління. Він дав старт створенню нової української школи. Впроваджуючи в життя Концепцію нової української школи, на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Рудниця відбувся районний семінар вчителів 3 класів, на якому були присутні методист відділу освіти Лаптєва Л.М., голова районного методоб’єднання вчителів 3 класів  - Шепель С.І. та вчителі-початківці.
     Урок літературного читання проводила Перегинець Л.В., вчитель  І категорії. Тема уроку – «Казки народів світу. Повтори і пригадай». Діти з самого початку поринули у неймовірний світ казки, фантастичні двері до якого відкрила Лариса Василівна. Безліч методів, прийомів та видів роботи не давали не лише учням, а й гостям семінару відволікатися та сумувати. Усі присутні мали змогу відчути себе дітьми, занурившись у казковий світ дитинства.
      Семінар пройшов на високому методичному рівні, змістовно, цікаво, науково обґрунтовано, підкріплено практичними завданнями. Проведений семінар обдуманий, підготовлений на високому рівні з метою – все для дітей і для вчителя.
     Велика подяка організаторам семінару за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід, вдале поєднання науково-теоретичної і практичної частини семінару. Семінар зацікавив, «запалив» ідеями.
            Креативно, логічно, доброзичливо!
       

1 коментар:

  1. Щиро вдячна за методичну допомогу в організації роботи методичної ради.

    ВідповістиВидалити

  #ворогамКришка #благодійнийФондОвес Сьогодні спільними зусиллями ми здійснили першу поставку пластикових кришечок у межах Всеукраїнськ...